Porady dotyczące mody, które przydadzą się każdemu

0
moda

Wystarczy tylko chcieć się uczyć i próbować nowych rzeczy. Moda może zmieniać się szybko i często, dlatego wiele osób czuje się tym onieśmielonych. Na szczęście poniższe rady powinny sprawić, że świat mody stanie się dla Ciebie nieco łatwiejszy do zrozumienia.

Akcesoria są Twoim najlepszym przyjacielem. Każdy stary strój, który sam w sobie byłby nudny lub zwykły, możesz urozmaicić niesamowitymi dodatkami. Dodaj idealny naszyjnik lub broszkę do małej czarnej i w ciągu dwóch sekund z przeciętnej sukienki LBD stanie się ona niesamowita.

Jeśli masz nieco cięższą sylwetkę, nie próbuj ukrywać swoich kształtów, ubierając workowate ubrania. Dodatkowa objętość tylko podkreśli Twój rozmiar i sprawi, że będziesz wyglądać nieświeżo. Poszukaj ubrań, które są bardziej dopasowane w talii, ale potem spływają z dolnej części ciała, nadając sylwetce więcej kształtu.

Kapelusze to świetny dodatek, który pasuje do każdego rodzaju stroju. Dla mężczyzn typowe są kapelusze rybaka i czapki z daszkiem, ale dla kobiet możliwości są znacznie większe. Na przykład, możesz nosić uroczy kapelusz przeciwsłoneczny, kapelusz z klapką lub kapelusz plażowy do każdego swojego swobodnego stroju.

Nie noś zbyt ciemnych włosów, jeżeli masz jaśniejszą skórę i/lub jaśniejsze oczy. O ile ciemne włosy wyglądają dobrze na osobach o ciemniejszych oczach i odcieniach skóry, o tyle w Twoim przypadku będą wyglądały na wyprane. Jeżeli musisz przyciemnić włosy, nałóż na nie pasemka, by je rozjaśnić.

Szampon i odżywka do włosów powinny zawierać środek nawilżający, który zapobiegnie puszeniu się włosów. Warstwa środka nawilżającego ochroni łuskę włosa i zapobiegnie wchłanianiu wilgoci z powietrza. Unikaj składników takich jak pszenica czy ryż, które znajdują się w wielu produktach zwiększających objętość włosów.

Na wakacje spakuj dużo ubrań w neutralnych kolorach; będziesz mogła nosić je wszystkie zamiennie. Nie musisz się martwić, że kolory będą ze sobą kolidować i możesz stworzyć wiele strojów z zaledwie kilku elementów. Używaj pasków i apaszek jako dodatków, dzięki którym będziesz wyglądać na uporządkowaną.

Zużyj resztki makijażu przed wyrzuceniem pojemnika. Wydobądź ostatnią porcję z tubki, wyciskając ją za pomocą wyciskarki do tubek pasty do zębów. Możesz odwrócić butelkę na bok lub do góry nogami, aby ułatwić sobie wydostanie całego produktu. Można również zdjąć nakrętkę, gdy produkt prawie się skończy. Zdziwisz się, jak wiele pieniędzy zaoszczędzisz.

W tym artykule stwierdzono wcześniej, że modny wygląd nie jest często bardzo łatwy, ponieważ przeciętna osoba często nie rozumie mody. Teraz powinieneś czuć się trochę mniej zestresowany modą. Zastosuj wskazówki, które właśnie poznałeś, a w krótkim czasie staniesz się ekspertem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *