Popraw swój styl dzięki wspaniałym poradom dotyczącym mody

0
moda

Kiedy ładnie się ubierasz, wszyscy to zauważają. To może pomóc w życiu towarzyskim i poprawić poczucie własnej wartości. Moda może poprawić jakość Twojego życia. Przeczytaj kilka bardzo prostych pomysłów na to, jak wyglądać najlepiej i ubierać się z pewnością siebie.

Jeśli chcesz wyglądać szczuplej, staraj się nosić kolor czarny. Niezależnie od tego, czy jest to czarna koszula, spódnica, sukienka czy garnitur, kolor ten sprawia, że cała sylwetka wydaje się szczuplejsza. Jeżeli czarny nie jest kolorem, za którym przepadasz, spróbuj uzupełnić swój strój jaśniejszymi kolorami.

Jeżeli masz grube lub bardzo kręcone włosy, użycie żelu pomoże Ci stworzyć wymarzoną fryzurę. Nałóż produkt na osuszone ręcznikiem włosy, a następnie ułóż je tak, jak chcesz. Możesz pozostawić włosy do naturalnego wyschnięcia lub użyć suszarki. Jest to szczególnie pomocne przy wilgotnej pogodzie.

Świetną wskazówką modową jest to, by zawsze ubierać się odpowiednio do miejsca, do którego się wybierasz. Jest to szczególnie ważne w przypadku przyjęć, ponieważ wiele różnych imprez wymaga specjalnego stroju, który goście powinni założyć. Nie chcesz przecież pojawić się na przyjęciu koktajlowym w zbyt niskim stroju lub wręcz przeciwnie.

Tuszu do rzęs nie trzeba pompować w pojemniku. Dzięki temu na szczoteczce nie pozostaje więcej tuszu, a wręcz przeciwnie – do butelki dostaje się powietrze. Gdy powietrze zostanie uwięzione w pojemniku, bakterie zaczną się rozmnażać w szybszym tempie. Zamiast tego poruszaj szczoteczką w pojemniku, gdy próbujesz nałożyć na nią tusz.

Zapytaj rodzinę, co sądzi o sposobie, w jaki się ubierasz. Powiedz im, że rozważasz zmianę sposobu ubierania się i że chciałbyś uzyskać od nich konstruktywną opinię. Pomogą Ci wybrać odpowiedni dla Ciebie styl, ponieważ to oni wiedzą najwięcej o tym, jak się ubierałeś przez całe życie.

Pamiętaj, że paski powinny służyć jako akcenty, a nie niezbędne narzędzia do podtrzymywania spodni, i baw się nimi. Paski typu skinny doskonale pasują do ciemnych dżinsów i spodni sukienkowych, zwłaszcza w zwierzęce wzory lub błyszczące, metaliczne. Szerokie paski świetnie wyglądają na sukienkach, kardiganach i innych elementach, które chcesz, aby wyglądały na bardziej dopasowane.

Unikaj mom jeans! Starzenie się jest rzeczą oczywistą, ale Twój zmysł mody nie musi się starzeć, wystarczy, że będzie ewoluował. Dodatkowe, niepotrzebne dżinsy nie poprawią Twojego wyglądu. Najważniejsze jest, aby jeansy były dopasowane w talii i podkreślały miejsca, z których jesteś dumna.

Gdy dobrze wyglądasz i dobrze się ubierasz, Twoja pewność siebie wzrasta w oczach innych, a Ty sam wyglądasz lepiej w oczach innych. Osoby z Twojego otoczenia z pewnością docenią Twoje wyczucie mody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *