Rzeczy, które trzeba wiedzieć przy planowaniu wesela

0
ślub

Jedzenie serwowane na Twoim weselu jest czymś, o czym Twoi goście będą mówić, czy to dobrze, czy źle. Ważne jest, aby wybrać renomowaną firmę cateringową, co do której można mieć pewność, że będzie serwować pyszne jedzenie, które goście pokochają. W tym artykule znajdziesz wskazówki, jak wybrać odpowiednią firmę cateringową na swoje wesele.

Po zakończeniu wesela należy zachować jak najwięcej rzeczy, w tym sukienkę. Jest to ważne, ponieważ będziecie chcieli mieć wiele pamiątek z Waszego wyjątkowego dnia, gdy będziecie wracać do wspomnień z Waszego ślubu. Zachowaj wszystkie przedmioty, aby lepiej udokumentować swój ślub.

Jeśli masz problem z wymyśleniem prezentu dla gości weselnych, pomyśl o czymś użytecznym. Moi rodzice mieli pudełka zapałek z wydrukowaną datą ślubu, co było świetne, gdy się pobierali, bo nikt jeszcze nie wiedział, że palenie jest szkodliwe. Dzisiaj mogłabym zamiast tego podarować świecę z wygrawerowaną datą ślubu, ponieważ palenie jej jest o wiele zdrowsze!

Kiedy ceremonia się zakończy i będziecie szczęśliwymi małżonkami, nie świętujcie, jakbyście byli w strefie końcowej meczu piłkarskiego. Najlepiej będzie, jeśli oboje uśmiechniecie się łaskawie i przejdziecie do ołtarza, trzymając się za ręce. Żadnego podskakiwania czy tańczenia!

Aby mieć pewność, że przejdziesz do ołtarza z łatwością, koniecznie przymierz buty ślubne i noś je przez jedną do dwóch godzin – co najmniej dwa razy – przed wielkim dniem. Jest to szczególnie ważne, jeśli nie jesteś przyzwyczajona do noszenia butów na obcasie lub jeśli Twoje stopy są podatne na opuchliznę. Pomoże Ci to również zdecydować, czy powinnaś dodać do butów paski lub poduszki pod pięty, aby zapobiec powstawaniu pęcherzy.

Próbując ograniczyć listę gości, zastanów się, kto płaci za wesele, a następnie przydziel mu więcej miejsc. Jeśli rachunek pokrywa ojciec panny młodej, to jej rodzina powinna mieć prawo do uczestnictwa. Jeśli para młoda sama płaci za wesele, powinna podzielić liczbę uczestników na pół dla każdej ze stron.

Jak wspomniano na początku artykułu, ludzie będą albo szaleć, albo narzekać na jedzenie na Waszym weselu. Podawanie dobrego, smacznego i wysokiej jakości jedzenia jest bardzo ważne. Po przeczytaniu tego artykułu, powinieneś mieć kilka świetnych pomysłów na wybór firmy cateringowej, która sprawi, że Twoi goście będą zachwyceni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *