Jak zaplanować wesele bez kłótni z narzeczonym?

0
ślub

Profesjonalni wedding plannerzy nie istnieliby, gdyby planowanie ślubu było łatwe! Lektura poniższego artykułu pomoże Ci zaplanować udane wesele.

Jeśli sama zajmujesz się jedzeniem, rób zakupy w hurtowniach, takich jak Costco. Nie jest to tajemnicą, ale kupując żywność w dużych sklepach klubowych, zaoszczędzisz sporo pieniędzy w porównaniu z detalicznymi sieciami spożywczymi, i to po uwzględnieniu opłaty członkowskiej. Poproś też przyjaciół i członków rodziny o pomoc w pokryciu kosztów jedzenia.

Wybierz na swoje wesele jedzenie, które lubisz. Nie martw się o to, co myślą Twoi goście, to Twój dzień, którym możesz się cieszyć! Jedyną rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę, jest to, że jeśli jesteś wegetarianinem, powinieneś zaoferować gościom kilka opcji mięsnych, a nie narzucać im tofurken.

Jeśli chcesz zmaksymalizować swój wygląd w dniu ślubu, ale masz ograniczony budżet, jedną z rzeczy, które możesz zrobić, jest wypożyczenie diamentów. To pozwoli Ci pracować swój estetyczny do gustów bez hefty tag ceny.

Czasami dobrą radą na ślub jest to, aby zachować to proste! Im bardziej szczegółowe i ekstrawaganckie, tym droższe. Jasne, że to najlepszy moment w Waszym życiu, ale być może te pieniądze można by lepiej wydać na dom lub nawet na najwspanialsze wakacje w historii, które potocznie nazywamy miesiącem miodowym.

Jeśli planujecie bufet na swoim przyjęciu weselnym, opracujcie plan szybkiego wydawania potraw, aby żaden z gości nie musiał czekać. Rozważcie ustawienie kilku stołów w różnych miejscach lokalu, tak aby wiele stołów mogło pojawić się w jednym czasie, skracając kolejki przy każdym z nich.

Vintage lub antyczne nakrycia miejsc są doskonałym dodatkiem do próbnej kolacji lub przyjęcia w stylu retro lub inspirowanych epoką, ale są również bardzo drogie. Zamiast spędzać całe dnie na szukaniu kompletnego zestawu, warto rozważyć skorzystanie z usług prywatnych wypożyczalni, które za niewielką sumę wynajmują całe nakrycia, srebrne sztućce i naczynia do serwowania.

Porozmawiajcie z rodziną i przyjaciółmi o usługach na Waszym weselu. Nigdy nie wiadomo, czy ktoś z rodziny nie ma przypadkiem kogoś, kto zajmuje się muzyką lub gotowaniem. Może się też okazać, że znajomi mają kontakty z usługodawcami, którzy dzięki poleceniu mogą zaoferować Wam zniżkę cenową.

Organizacja wesela jest czasem skomplikowana, ale jeśli skorzystacie z podanych wskazówek, powinniście być w stanie zorganizować wesele swoich marzeń. Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogły wam w bezstresowym i przyjemnym planowaniu ślubu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *