Planujesz ślub? Tutaj znajdziesz świetne rady!

0
ślub

Niestety planowanie ślubu może po prostu zrujnować spokój ducha! Poniższe wskazówki pomogą Ci zorganizować ślub Twoich marzeń.

Przed ślubem poćwicz chodzenie do ołtarza. Upewnijcie się, że zrobicie to w miejscu, w którym odbędzie się ślub, ponieważ będziecie chcieli wypróbować podłogę w butach, które zamierzacie założyć. Dzięki temu będziesz miała pewność, że gdy nadejdzie czas, będziesz poruszać się z gracją i pewnością siebie.

Powinnaś postarać się stworzyć ślub, który będzie niezwykle osobisty, z elementami obejmującymi Ciebie, Twojego narzeczonego i związek między Wami. Wybierzcie motyw przewodni wesela, który opowie historię Waszego związku.

Kiedy przybędziesz na swoje przyjęcie, upewnij się, że zrobisz rundkę do wszystkich stołów, aby przywitać gości. Do końca wieczoru powinniście porozmawiać z każdym z gości co najmniej dwa razy, więc weźcie to pod uwagę, planując wydarzenia na wieczór. Jeśli możesz, nie zapomnij pożegnać się z każdym gościem, gdy będzie wychodził.

Nie pozwól, aby Twój wieczór kawalerski lub panieński zakończył się zbyt późno w nocy. Wiele osób nie śpi w dniu ślubu, ponieważ poprzedniej nocy spali zbyt długo. Możesz nawet rozważyć zorganizowanie swojego wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego w weekend poprzedzający ślub.

Upewnijcie się, że w dniu ślubu macie na sobie wygodne buty. Przez większą część ceremonii będziecie stać, a przez większą część przyjęcia będziecie tańczyć, więc nie chcecie zaniedbać swoich stóp. Nie oznacza to, że musisz kupić brzydkie buty, wystarczy, że będą wygodne i atrakcyjne.

Zastosuj się do rad stylistów gwiazd przed występami na czerwonym dywanie: Na tydzień przed ślubem ubierz się od stóp do głów (włosy, makijaż, buty, sukienka) i poproś kogoś z weselników, aby zrobił Ci zdjęcie. Zdjęcia nie kłamią, a Ty możesz znaleźć okazję, by poprawić lub uaktualnić swój wygląd, o której w innym przypadku nie pomyślałabyś.

Świetnym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy na cateringu jest przygotowanie posiłków dla dzieci poniżej 10 roku życia. Twoja firma cateringowa da Ci obniżoną stawkę na te posiłki, ponieważ są one zazwyczaj mniejsze i prostsze niż ich odpowiedniki dla dorosłych, a to może dać Ci znaczne oszczędności, jeśli masz wiele dzieci na swoim przyjęciu.

Zaplanuj wszystko z wyprzedzeniem, korzystając z tych wskazówek, a będziesz mogła się zrelaksować i świetnie bawić w dniu ślubu. Ślub symbolizuje połączenie dwóch istnień i ich historii w zupełnie nową opowieść, która może mieć szczęśliwe zakończenie, jeśli rozpocznie się prawidłowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *