Jak stworzyć listę zaproszeń na ślub?

0
ślub

Wiele par dąży do tego, aby ich ślub był taki, jak te, które widzą w telewizji lub w magazynach ślubnych. Jest to jednak tak nierealistyczne, że naraża Was na rozczarowanie. Mądrzejszym rozwiązaniem jest zaplanowanie wesela, które skupi się na parze, a nie na ekstrawaganckich dodatkach. Ten artykuł może pomóc Wam zdecydować, co jest ważne dla Waszego ślubu.

Jeśli planujecie ślub w plenerze, musicie wziąć pod uwagę możliwość złej pogody. Jeśli nie macie planu awaryjnego, może to zrujnować Wasz ślub i sprawić niedogodności wszystkim gościom, którzy wezmą w nim udział. Przy ważnych okazjach zawsze należy przygotować się na najgorsze.

Upewnijcie się, że każdy uczestnik przyjęcia weselnego wie, jak dotrzeć na miejsce ślubu i jak wrócić z niego do domu! Jest to szczególnie ważne, jeśli zamierzasz podawać alkohol, a w przypadku otwartego baru wręcz niezbędne. Jeśli obawiasz się, że ktoś będzie zbyt pijany, zaoferuj darmowe przejazdy taksówką każdemu, kto nie ma samochodu lub odwieź go do domu swoją limuzyną.

Dla przyszłych panien młodych ważne jest, aby nie przytyć przed wielkim dniem. Zostałaś już dobrana pod względem rozmiaru sukni i przyrost wagi może spowodować konieczność jej przeróbki, co może okazać się niemożliwe. W miesiącach poprzedzających ślub staraj się nie jeść szkodliwych pokarmów i jak najwięcej ćwiczyć.

Ćwicz przed lustrem swój chód do ołtarza. Jeśli obawiasz się skręcenia kostki, wybierz atrakcyjne buty płaskie. Wygodne obuwie to wspaniała alternatywa, która uchroni Cię przed upadkiem.

Moda ślubna zmienia się drastycznie z roku na rok. Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na przechowywanie swojej sukni ślubnej, rozważ jej wypożyczenie. Większość firm zajmujących się wypożyczaniem strojów formalnych ma bardzo przystępne ceny i zasady, a Ty możesz założyć drogą suknię swoich marzeń za grosze w porównaniu z jej jednorazowym zakupem.

Gdy Ty i Twój narzeczony zaczniecie dodawać przedmioty do rejestru ślubnego, nie bójcie się dodawać rzeczy, które są zbyt wyszukane, drogie lub po prostu trochę skomplikowane. Skupcie się na wyborze przedmiotów, które oboje możecie wyobrazić sobie jako część Waszego nowego wspólnego życia w oparciu o Wasze wspólne preferencje, a nie metki z cenami.

Jak wspomniano powyżej, wesela marzeń istnieją tylko w telewizji i w magazynach ślubnych. Prawdziwi ludzie mają prawdziwe śluby, które czasami są skromne, ale mimo to są pięknymi wydarzeniami. Para młoda powinna być w centrum wesela, a nie dekoracje i szczegóły. Stosując mądre strategie opisane w tym artykule, można mieć piękne wesele bez ekstrawaganckiego budżetu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *