Zostań ekspertem piłki nożnej z tych porad

0
piłka nożna

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o piłce nożnej, to czytasz właściwy artykuł. Ten kawałek ma zamiar omówić kilka porad, które mogą pomóc rozwijać się w lepszym graczem piłki nożnej. Każdy gracz piłki nożnej marzy o grze jak profesjonaliści i robi te fantazyjne sztuczki. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się kilku rzeczy.

Jeśli masz piłkę i widzisz wolną przestrzeń, ruszaj w jej kierunku. Chcesz przyciągnąć do siebie obrońcę, aby otworzyć pole gry dla jednego z kolegów z drużyny. Gdy obrońca się zbliży, podaj piłkę do kogoś, kto jest w lepszej sytuacji niż Ty. Miejmy nadzieję, że ta osoba zdobędzie bramkę!

Ustal kilka planów z kolegami z drużyny. Muszą oni wiedzieć, kiedy będziesz podawał piłkę, aby mogli się pospieszyć i złapać ją w odpowiednim miejscu. Na przykład przez kilka zagrań możesz podawać piłkę w jednym miejscu, a następnie zmienić stronę w kolejnym zagraniu.

Zawsze szukaj łatwego podania do zawodnika, który jest otwarty. Nie próbuj podawać piłki do najlepszego zawodnika w drużynie, jeśli nie jest on na dobrej pozycji. Nie wahaj się podawać do niedoświadczonego zawodnika, jeśli jest on szeroko otwarty.

Spróbuj wykorzystać element zaskoczenia w grze przeciwnika. Staraj się, aby Twoje ruchy nie były tak oczywiste. Na przykład umieść piłkę blisko linii obrony, podczas gdy kolega z drużyny biegnie, aby otrzymać twoją asystę. Następnie spróbuj zmienić rytm biegu, zaczynając szybko, aż przeciwnik dobiegnie do Ciebie, a następnie zatrzymując się. Przeciwnik również się zatrzyma, co da ci czas na ponowne zwiększenie tempa biegu, tak abyś został zakotwiczony.

Powinieneś czuć się swobodnie, wskazując problemy innym członkom drużyny, nawet jeśli niedawno do niej dołączyłeś. Zaproponuj nowe strategie lub zwróć uwagę na błędy, które zauważyłeś. Zespół zazwyczaj może skorzystać na świeżym spojrzeniu na strategie i nawyki, które przyjął.

Aby zwiększyć swoją wytrzymałość podczas gry w piłkę nożną, trenuj poza sezonem, uprawiając biegi długodystansowe. Piłkarze zazwyczaj przebiegają około ośmiu mil na mecz. Trening może pomóc poprawić swoją wytrzymałość i umiejętności.

Wskazówki, które zostały omówione w tym artykule są doskonałym sposobem, aby przejść do przodu z gry w piłkę nożną. Pomyśl o wszystkim, co przeczytałeś, i zastanowić się, jak można zacząć stać się tym graczem piłki nożnej, że chciałeś być. Teraz nadszedł czas, aby umieścić porady, których nauczyłeś się do pracy dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *