Jak uzyskać korzystne stawki ubezpieczeniowe już dziś

0
ubezpieczenie

Ubezpieczenie jest najlepszym sposobem planowania na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Niezależnie od tego, czy chodzi o wypadek samochodowy, pożar domu, nagłą chorobę, czy nawet przedwczesną śmierć, ubezpieczenie może pomóc przetrwać takie sytuacje. Ten artykuł pomoże zrozumieć, jak ważne jest ubezpieczenie dla Ciebie, Twojej rodziny i rzeczy, które są Ci drogie.

Wykupienie więcej niż jednej polisy w dowolnej firmie ubezpieczeniowej może oznaczać więcej pieniędzy w kieszeni. Aby obniżyć składki, należy korzystać z usług jednej firmy ubezpieczeniowej. Uzyskaj oferty na poszczególne usługi, a następnie porównaj je z ofertami łączonymi, aby sprawdzić, która firma oferuje najkorzystniejszą ofertę.

Sprawdź zniżki na kilka polis ubezpieczeniowych. W przypadku zawarcia umowy ubezpieczeniowej z jedną firmą, często można uzyskać zniżkę w wysokości 10% lub więcej. Jeśli obecnie posiadasz ubezpieczenie domu w firmie, z której jesteś zadowolony, skontaktuj się z nią i poproś o ofertę na ubezpieczenie samochodu lub ubezpieczenie na życie. Może się okazać, że otrzymasz zniżkę na każdą polisę.

Oszczędzić pieniądze na składkach ubezpieczeniowych poprzez podniesienie udziału własnego. Można zaoszczędzić $100 lub więcej na składce na ubezpieczenie samochodowe podnosząc udział własny z $250 do $500. Podobnie, jeśli zwiększymy udział własny w ubezpieczeniu domu z $500 do $1,000, możemy zaoszczędzić jeszcze więcej. Nawet zwiększenie udziału własnego w ubezpieczeniu zdrowotnym pozwala zaoszczędzić pieniądze na składkach.

Zgłaszając roszczenie ubezpieczeniowe, należy pamiętać o tym, aby zrobić to jak najszybciej. Dzięki temu roszczenie zostanie zgłoszone szybko i prawidłowo, a także rozpatrzone w rozsądnym terminie. Należy również pamiętać o dostarczeniu wszelkich informacji, których zażąda firma ubezpieczeniowa.

Ostatnio firmy ubezpieczeniowe zaczęły sprawdzać Twoją ocenę kredytową przy obliczaniu składki ubezpieczeniowej. Jeśli masz dobry, czysty wynik kredytowy, nie musisz się martwić, że ubezpieczyciele doliczą Ci niepotrzebne opłaty i podniosą składkę. Wydaje się, że dobry wynik kredytowy czyni Cię mniejszym zobowiązaniem dla ubezpieczyciela.

Jeśli pracujesz na odległość lub na zasadzie niezależnego kontraktowania, upewnij się, że posiadasz ubezpieczenie obejmujące mienie związane z pracą. Jeśli pracujesz w domu, polisa ubezpieczeniowa na wynajem lub ubezpieczenie właściciela domu nie obejmuje przedmiotów związanych z pracą, takich jak sprzęt komputerowy używany do pracy, więc posiadanie oddzielnej polisy chroni mienie związane z pracą przed kradzieżą lub uszkodzeniem.

Powiedziano już, że ubezpieczenie to najlepszy sposób na przygotowanie się na niespodziewane zdarzenia. Jest to absolutna prawda i mądra rada. Korzystając z informacji i porad zawartych w tym artykule, można odpowiednio zaplanować działania na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i upewnić się, że nasza rodzina przetrwa je z minimalnym dyskomfortem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *