Jak radzić sobie z uzależnieniem od gier wideo

0
gry wideo

Od czasu powstania gier wideo wiele lat temu, ludzie czerpią z nich wiele rozrywki. Ta rozrywka ma swoją cenę, ponieważ większość gier wideo ma metki z cenami, które mogą być zbyt drogie dla ludzi. Jeśli chcesz znaleźć tanie lub nawet darmowe gry wideo, z których możesz korzystać, przeczytaj poniższy artykuł.

Nie marnuj pieniędzy na przewodniki przetrwania. Gry wideo są drogie, a kupowanie przewodnika na dodatek do gry wideo sprawia, że są jeszcze droższe. Możesz znaleźć darmowe, dogłębne przewodniki online dla prawie każdej gry wideo. Zanim zapłacisz 15-30 dolarów za coś, co może nie być Ci potrzebne, sprawdź w Internecie.

Jeśli czujesz, że podczas pchania w górę powinieneś patrzeć w dół, odwróć oś w ustawieniach sterowania. Niektórzy ludzie po prostu nie czują, że sterowanie osią jest prawidłowe, gdy dostają grę wideo. Łatwo się tym zająć. W wielu grach istnieje możliwość odwrócenia schematów sterowania w obszarze ustawień.

Jeśli kupujesz grę dla swojego dziecka (lub innego dziecka, które znasz), najpierw omów z nim zakup. Nie kupuj pod wpływem kaprysu. Gry sportowe różnią się znacznie od gier RPG, więc jeśli dziecko ma jakieś szczególne zainteresowania, upewnij się, że wiesz, co to jest.

Jeśli masz wątpliwości co do klasyfikacji ESRB i nie jesteś pewien, czy powinieneś kupić grę dla swojej rodziny, zwróć się o pomoc do Internetu. Przeglądając opinie użytkowników, powinieneś być w stanie dowiedzieć się, dlaczego dana gra otrzymała określoną ocenę. Możesz też odkryć rzeczy, o których ocena Cię nie poinformowała, a które będą miały wpływ na Twoją decyzję.

W strzelankach przed przeładowaniem broni należy się schować. O wiele łatwiej jest zginąć, gdy jest się na otwartej przestrzeni. Postaraj się być lepszym żołnierzem. Znajdź miejsce, w którym możesz się ukryć i przeładuj broń.

Jeśli kupujesz grę dla swojego dziecka, poszukaj takiej, w której może grać kilka osób. Granie może być zajęciem dla samotników. Ważne jest jednak, aby zachęcać dziecko do aktywności społecznej, a gry wieloosobowe mogą to umożliwić. Dzięki nim rodzeństwo i przyjaciele mogą usiąść, pośmiać się i rywalizować ze sobą.

Po przeczytaniu tego artykułu, mam nadzieję, że będziesz w stanie znaleźć kilka świetnych gier do grania, nie martwiąc się o wysokie ceny. Gry wideo mogą być zabawne doświadczenie, ale nie trzeba złamać bank tylko cieszyć się nimi. Skorzystaj z podanych informacji i wydać mniej pieniędzy, gdy grasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *