Czy jesteś gotowy, aby zmierzyć się z grą?

0
gry wideo

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś wymienić grę wideo, to wiesz, jakie problemy się z tym wiążą. Większość sklepów, które przyjmują gry na wymianę, odda Ci tylko niewielki ułamek tego, co gra była pierwotnie warta. Z poniższego artykułu dowiesz się, jak pozbyć się swoich gier i nadal zyskać rozsądną kwotę.

Kupuj używane gry wideo. Gry wideo są drogie. Mimo to wiele osób upiera się, by kupować je nowe. Powodem tego jest to, że używane gry będą uszkodzone lub wadliwe. Większość sprzedawców sprawdza używane gry przed wprowadzeniem ich do magazynu. Kupuj używane i na wszelki wypadek zachowaj paragony. Oszczędność jest warta niewielkiego ryzyka.

Jeśli czujesz, że podczas pchania w górę powinieneś patrzeć w dół, odwróć oś w ustawieniach sterowania. Niektórzy ludzie po prostu nie czują, że sterowanie osią jest prawidłowe, gdy dostają grę wideo. Łatwo się tym zająć. Wiele gier daje możliwość odwrócenia schematów sterowania w obszarze ustawień.

Przeładowując broń podczas gry w strzelaninę, należy się schować. W wielu grach możesz zginąć w wyniku tej czynności, więc zawsze bądź świadomy. Nie dopuść do tego! Zawsze szukaj osłony, a następnie przeładuj broń.

Jeśli jesteś rodzicem, przed zakupem gry dla dziecka sprawdź, jakie są oceny ESRB dla danej gry wideo. Wiele gier wideo zawiera bardzo krwawe sceny i/lub wulgarny język i insynuacje seksualne. Jeśli obawiasz się, że Twoje dziecko doświadczy takich rzeczy, zapoznaj się z systemem ocen i kupuj zgodnie z nim.

Jeśli masz dziecko, które uwielbia gry wideo, pamiętaj o ustaleniu pewnych ograniczeń. Jasno określ, ile czasu dziecko może poświęcić w ciągu jednego dnia i trzymaj się tego. Gry wideo można też wykorzystać jako nagrodę za wykonywanie przez dziecko obowiązków domowych. Można na przykład wprowadzić system, w którym za każde wykonane zadanie dziecko otrzymuje dziesięć minut czasu na grę.

Jeśli jesteś rodzicem, nie zabraniaj całkowicie gier wideo w życiu swojego dziecka. Niektóre gry wideo zawierają informacje, które mogą być edukacyjne dla dziecka. Zamiast mówić dziecku, że nie może grać w gry wideo, zachęcaj je do grania w gry edukacyjne i rozrywkowe, kupując je dla niego.

Nie musisz borykać się z problemami związanymi z wymianą gier. Większość sklepów, które przyjmują gry na wymianę, to tylko strata czasu, którego nie potrzebujesz. Wystarczy użyć tego, czego nauczyłeś się z tego artykułu i można pozbyć się gier, które nie są potrzebne do dobrego zysku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *